Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW ZBH Zagrzeb odbyły się warsztaty z technologii szklarniowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-07-03 09:54:21
chorwacja, zagrzeb, uprawy szklarniowe, technologie szklarniowe, eksport, fundusze ue, bałkany zachodnie, zagraniczne biuro handlowe w zagrzebiu, zbh zagrzeb, polska agencja inwestycji i handlu, paih

We wtorek, 2 lipca 2019 r., odbyło się w Zagrzebiu zorganizowane przez Zagraniczne Biura Handlowe spotkanie polskich przedstawicieli firm D.A. Glass oraz Plantalux z chorwackimi przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w zakresie upraw szklarniowych.

Warsztaty Zagrzeb

Polacy zaprezentowali Chorwatom najnowsze technologie, jakie pozwalają na optymalizację kosztów i poprawę wyników finansowych i jakościowych upraw szklarniowych.

 

Warsztaty Zagrzeb

 

Przedstawione informacje spotkały się z dużym uznaniem i pozytywnym odbiorem uczestników, stanowiąc jednocześnie przyczynek do eksportu polskich technologii szklarniowych na rynki Bałkanów Zachodnich.

 

Warsztaty Zagrzeb

 

W spotkaniu uczestniczyła także firma doradcza Euro Grant Konzalting, która zajmuje się pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych i która przedstawiła uczestnikom możliwości finansowania nowych inwestycji szklarniowych z funduszy UE.

 

Warsztaty Zagrzeb