Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Ambienta: Chorwaci lubią mieszkać z klasą

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2015-10-21 14:38:32
targi, meble, wyposażenie wnętrz, zagrzeb, ambienta

W dniach 14 -18 października odbyły się w Zagrzebiu targi wyposażenia wnętrz Ambienta. Swoje produkty oferowali producenci, projektanci i handlowcy.

Podobnie jak w latach poprzednich nie były to targi bardzo ściśle sprofilowane ani wąsko zaadresowane. Swoje produkty wystawiali zarówno producenci mebli, jak i okien, oświetlenia, artykułów wyposażenia mieszkań, projektanci architektury wnętrz. Tegoroczna edycja targów Ambienta była już 42. z kolei, lecz wieloletnia tradycja tego rodzaju imprez nie zawsze oznacza ich stały rozwój, zwłaszcza w sytuacji kilkuletniej stagnacji, w jakiej znajdowała się do niedawna chorwacka gospodarka. Na targach dość licznie stawili się ci, którzy są rzeczywiście zainteresowani biznesem w tej sferze i szukają ofert oraz możliwości współpracy. Chorwaci lubią bowiem mieszkać z klasą, w gustownie i nowocześnie urządzonych domach i mieszkaniach, a jako właściciele tysięcy kwater prywatnych wynajmowanych turystom muszą sprostać rosnącym wymaganiom z ich strony i szukają stosownych ofert. O sporym potencjale tego rynku świadczy chociażby liczba 41 zapytań ofertowych złożonych na stoisku Wydziału – a więc sporo. Biorąc pod uwagę wyjście chorwackiej gospodarki z recesji i prawdziwy boom, jaki przeżywa tutejsza turystyka można oczekiwać, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Na swoim stoisku informacyjnym WPHI w Zagrzebiu prezentował i dystrybuował materiały reklamowe i infomacyjne polskich firm z branży meblowej i pokrewnych, m.in.: Lupus, Szynaka Meble, Mebelux, Porta Drzwi, Siesta Home, Drew Poland, Art Metal, Inter-flora, Alfa s.c., Mardom, Kaso Group, Temar i in. Prezentowaliśmy również materiały informacyjne o polskiej gospodarce i Polsce jako destynacji inwestycyjnej. Polskie stoisko odwiedził m.in. minister ochrony środowiska Mihael Zmajlović, który wcześniej otworzył imprezę, oraz ambasador RP Maciej Szymański.

 

WPHI w Zagrzebiu

 
PA144655
PA144656

PA144658 

PA144661

PA144664

PA144668

PA144634

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Tkanina Kronos

Nasza elegancka tkanina Kronos powstała z najwyższej jakości poliestru, dzięki czemu nie gniecie ...
Polska - Nowa Sól 2020-06-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

KODURA - tkanina wodoodporna

Nasza tkanina zewnętrzna kodura (zwana też codurą) jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodz...
Polska - Nowa Sól 2020-02-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert